Biżuteria srebrna na wieczór

Biżuteria srebrna na wieczór

W tym poście przygotowaliśmy podsumowanie 10 rodzajów biżuterii na wieczór. Każdy ze wzorów, to nasz indywidualny pomysł na stylizacje podczas uroczystej kolacji, wspólnej randki czy wyjścia do teatru. Biżuteria, to nieodłączne dodatki każdej kobiety, a w szczególności, ogromną rolę spełnia tu biżuteria srebrna.

Przykładem może tu być Naszyjnik choker z kółeczkami Circle ze sklepu ze świecami sojowymi:

Naszyjnik konstelacja, łańcuszek z konstelacją, naszyjnik znak zodiaku, biżuteria srebrna
Naszyjnik konstelacja, łańcuszek z konstelacją, naszyjnik znak zodiaku, biżuteria srebrna

 

Srebrna bransoletka czy pozłacany naszyjnik?

Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista i może przyspożyć wielu kłopotów. Bransoletka ma charakter bardziej kurtuazyjny i lekki – w porównaniu do naszyjnika. Bransoletki zakładamy na przyjęcia koktajlowe, nieformalne spotkania biznesowe czy rodzinne uroczystości. Bransoletka srebrna powinna być dedlikatna, nie rzucająca się w oczy, powinna podkreślać całą kreację, a przy tym uwidacznia wdzięki kobiety.

Naszyjnik srebrny, to z pewnością idealny dodatek do formalnych i bardziej sformalizowanych spotkań. Kreację z naszyjnikami z pewnością będą mieć ogromne znaczenie podczas gali, wyjścia do teatru czy na bal. Naszyjnik powinien podkreślać wcięcie sukni, jej kolor i komponować się z kolorytem skóry kobiety.

Dlaczego biżuteria srebrna?

Biżuteria srebrna ma w sobie coś niepowtarzanego. Co dzień odkrywamy jej nowe odcienie, blaski i koloryty. Biżuteria srebrna nie uczula i to chyba jej największa zaleta. Biżuteria srebrna może także występować w wersji pozłacanej, co też jest często spotykane. W najróżniejszych kolekcjach, taki rodzaj biżuterii pojawia się jako produkt flagowy, a właściwości biżuterii są często podkreślane.

Biżuteria wykonana ze srebra ma wiele zalet i atutów. Stosujemy ją w najprzeróżniejszych stylizacjach, formach i sesjach zdjęciowych.

Ba! Nawet największe marki często korzystają z pożytków takiego rodzaju biżuterii.

 

Biżuteria wykonuje się najczęściej z próby 925 i na to szczególnie powinniśmy zwracać uwagę, tj. czy na biżuterii oznaczono próbnik. Taki sam próbnik winien występować jako oznaczenie także na biżuterii pozłacanej (o ile była ona wykonana ze srebra 925). Uczulamy też na występowanie biżuterii z tzw. stali szlachetnej – nie jest to w żadnym razie biżuteria srebrna!

Jeśli masz pytania na temat związany z biżuterią srebrną lub pozłacaną, koniecznie napisz do nas w komentarzu!

Szukasz innych pomysłów nt. biżuterii srebrnej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top