Świece sojowe – odkrycie 2019

Świece sojowe, to ostatnie odkrycie w braży interior i design. Świece sojowe odkryliśmy jakiś czas temu na targach z artykułami wykończeń wnętrz i dekoracjami. Wchodząc w alejkę z zapachami odkryliśmy piękne słoiczki ze schludnymi etykietami i genialnymi opisami. Świat świeczek zapachowych wciągnął nas bez opamiętania…

Świece sojowe to sprawdzony pomysł na udany relaks

Taaak… Relaks i aromateramia, to coś co na pewno idzie w parze i sprawia, że od razu uciekam do krainy relaksu i odpoczynku. Świece sojowe mogą w tym być nieocenionym pomocnikiem, świetny wahlarz aromatów, ekologiczny wosk sojowy i długi czas palenia sprawiają, że możemy poczuć się jak w SPA. Jednym z naszych ostanitch odkyć jest świeca sojowa Yush Into the woods. Ta świeczka zapachowa zawojowała mój salon, podbiła serca moich przyjaciół i przywiodła las do mojego życia. Świeczka wykonana z ekologicznego wosku sojowego, pali się ponad 25 godzin i nie szkodzi zdrowie. Pierwsze palenie i mega radość. Mój mąż uznał ją za nasz „rodzinny zapach”.

Świece sojowe Yush
Świece sojowe Yush

W ofercie sklepu znajdziecie ponad 16 wyjątkowych zapachów tych cudownych świeczek sojowych! Ja jestem zakochana i polecam każdemu – zwłascza na prezenty dla najbliższych. Te świece pakują w czarny, piękny bawełniany woreczek z nadrukiem logo. Swieczki produkowane są przez jedną dziewczynę – Basię w jej małej manufakturze. Świece zapachowe Yush istnieją na rynku ponad rok i zawojowały już kilka rynków. W ofercie marki znajdziecie także genialne zestawy prezentowe – składające się z dwóch i czterech świec w różnych kolorach. Zestawy pakowane są w piękne drewniane skrzynki, które możemy potem wielokrotnie wykorzystać.

Jeśli zatem nie masz pomysłu na prezent, szukasz inspiracji lub chcesz spędzić cudowny i aromatyczny wieczór z ksiażką lub biorąc kąpiel, to mogę Ci szczególnie polecić markę Yush. Dodatkowo zapisując się do listy subskrypcyjnej na stronie sklepu, masz możliwość odebrania 10zł na pierwsze zamówienie – wtedy koszt jednej świeczki sojowej jest już dużo atrakcyjniejszy i z pewnością będzie wart rozważenia. Koniecznie zajrzyj na stronę sklepu i wybierz dla siebie najlepszy prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top